Žaliuzės Bendrovės nuotr.
Subtili prabanga: medinės žaliuzės
Namas Ir Aš

Medinės žaliuzės – išskirtinis sprendimas norintiems jaukios ir natūralumu alsuojančios atmosferos. Šios laikui nepavaldžių spalvų, elegantiškos užuolaidos padės sukurti prabangų interjerą tiek namuose, tiek biure.

Ilgalaikė investicija

Nesenstanti klasika – taip medines žaliuzes mėgsta vadinti interjero dizaineriai. Atostogas Viduržemio jūros pakrantėje primenančios medinės žaliuzės – tai ne tik klasikinė šviesos kontrolės ir apsaugos nuo saulės spindulių priemonė, bet ir vienas patvariausių langų dekoravimo elementų.

Medinės žaliuzės ilgai neišeis iš mados – net po 10 metų atrodys šiuolaikiškai ir nepakeis savo išvaizdos. DEXTERA konsultantai šypsosi, kad jau legenda tapo istorija, kaip viena šeima pirko namą, kurio perdarė visą interjerą, bet dizainerė paliko ten kabėjusias tamsiai rudas medines žaliuzes iš DEXTERA. Dabar joms – jau 11 metų, o atrodo kaip naujos.

Gaminant žaliuzes mediena padengiama pagrindu dažams, dažais ir laku. Šis trigubas sluoksnis sustiprina jos atsparumą ultravioletiniams spinduliams. Svarbi žinia saugantiesiems savo namus nuo alergijų – iš natūralios medienos pagamintos žaliuzės yra draugiškos aplinkai.

Medines žaliuzes galima pritaikyti bet kurioje namų erdvėje. Drėgmės riziką turinčioms patalpoms – voniai ar virtuvei – DEXTERA specialistai siūlo rinktis itin kokybiškas ir ilgaamžes medžio imitacijos žaliuzes.

Dar vienas svarbus medinių žaliuzių privalumas – šviesos išskaidymas. Net jų nekeliant, galima reguliuoti lamelių pakilimo kampą ir šviesą nukreipti į patalpos centrą, grindis ar lubas. Lengvu judesiu pakreipus žaliuzes užtikrinama, kad iš lauko niekas negalės pamatyti, kas vyksta viduje.

Dizainerė pataria: gyvenime smagiau žaisti ne jausmais, o spalvomis

Medinės žaliuzės tobulai tinka klasikinio, modernaus, skandinaviško ar net industrinio stiliaus interjeruose.

„Kai klientas klausia, kuo uždengti langus, aš visuomet rekomenduoju medines žaliuzes kaip nemarią klasiką, kuri niekuomet nepabosta. Jas derindami su užuolaidomis namams suteiksime bohemiškos prabangos. O ryški medžiaginė juostelė (pavyzdžiui, citrininė) ir rusvai žalsvos medinės žaliuzės sužadins modernumo įspūdį ir šiais metais madingą spalvų žaismą“, – rekomenduoja DEXTERA dizainerė Ineta Šidlauskienė.

„Horizontalias medines žaliuzes rekomenduoju kabinti ir biure, nes savo spalva ir horizontaliu ažūru jos visuomet sukuria žaismingą ir nenuobodų interjerą. Medis – ne tik ekologiška ir tvari medžiaga. Ji sukels prabangos įspūdį ir Jus aplankantiems klientams“, – verslo atstovams pataria I. Šidlauskienė.

„Verslo klientams taip pat siūlau kontrastingas spalvas. Pavyzdžiui, prie šviesaus medžio lango rėmų derinkime juodas arba pilkas medines žaliuzes, ir atvirkščiai – taip kur kas gražiau, ne viskas vieno tono. Be to, šiuo metu madinga. Nepamirškime, kad gyvenime smagiau žaisti ne jausmais, o spalvomis“, – sako DEXTERA dizainerė.

DEXTERA asortimente rasite įvairių spalvų apdailos detalių, galėsite išsirinkti ir norimas medinių žaliuzių juostų (lamelių) bei juostinių kopėtėlių spalvas. Tad langų dekoro akcentus lengvai priderinsite prie savo namų interjero. Spalvų paletėje rasite tamsios vyšnios, riešuto, gintaro, ąžuolo, juodmedžio, smėlio, raudonmedžio ir dar 20 atspalvių. Ieškantiesiems unikalių sprendimų siūloma rinktis iš keliolikos spalvų juostinių kopėtėlių: rudos, dramblio kaulo, smėlio, pušies ir šaltesnių pilkų, juodų, baltų atspalvių. Skirtingų spalvų mediniai lameliai ir juostinės kopėtėlės gali būti derinami tarpusavyje.

Kurti namų grožį labai gera. Todėl DEXTERA kviečia pasinaudoti nemokama dizainerės pagalba.

Išskirtinė sistema

DEXTERA džiaugiasi, kad vienintelė rinkoje klientams siūlo Nyderlandų partnerio „Coulisse“ sistemą „Absolute Venetian“. Jos išskirtinumas – aliumininis viršutinis profilis (įprastai – lankstyta skarda). Sistema „Absolute Venetian“– stilinga, funkcionali, lengvai ir sklandžiai valdoma Jums patogiu būdu:

• CORD-LOCK AND TILTER – virvelėmis,

• MONO-CONTROL – metaline grandinėle,

• MOTORIZED TILT AND LIFT – automatiškai SOMFY (Prancūzija) arba MOTION (Nyderlandai) varikliais.

Visą medinių žaliuzių asortimentą galima pamatyti DEXTERA salonuose Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Mažeikiuose, Jonavoje, Utenoje, Elektrėnuose, Telšiuose, Plungėje. Jų adresus rasite gamintojo svetainėje www.dextera.lt.

Norite, kad DEXTERA konsultantas atvyktų į Jūsų namus? Skambinkite telefonu 8 800 00013, ir jis nemokamai atvažiuos su pavyzdžiais, pakonsultuos, išmatuos langus ir padės išsirinkti žaliuzes. DEXTERA konsultantai dirba visoje Lietuvoje.

Kodėl verta rinktis DEXTERA medines žaliuzes?

• Pagamintos iš 100 proc. natūralaus medžio – liepos.

• Nesukelia alergijos ir yra tikras atradimas mėgstantiesiems natūralumą.

• Asortimente yra ir medžio imitacijos žaliuzių, kurias rekomenduojame drėgnesnėms patalpoms – vonios kambariui arba virtuvei.

• Itin patogus šviesos srauto reguliavimas. Galite rinktis valdymą virvele, grandinėle, o motorizuotos žaliuzės valdomos klavišu, distanciniu pulteliu arba prijungus prie išmaniųjų namų sistemos.

• Tinka ir mažoms, ir didelėms erdvėms: minimalus plotis – vos 0,3 m, maksimalus plotis – 2,7 m, aukštis – 2,6 m.

• DEXTERA medinės žaliuzės – dizaino klasika mėgstantiesiems subtilią prabangą namų ar biuro interjere.

• Per 24 veiklos metus DEXTERA pagamino per 2 mln. žaliuzių, dirba tik su patikimais tiekėjais.

• Patyrę specialistai nemokamai atvažiuoja į namus, pamatuoja ir padeda išsirinkti tinkamiausią variantą.

Straipsnio komentarai

Siųsti
Interjeras interjeras