Miglės Surdokaitės kurtas interjeras Norbertas Tukaj
Kotedžas Vilniuje: vyrauja ąžuolo lukštas, aptakios formos ir plačiaformatės plytelės
Pranešimas spaudai

Gyventi svajonių namuose trokšta kiekvienas. Interjero architektūros studijos „Nous“ įkūrėja Miglė Surdokaitė džiaugiasi, kad jai pavyko įgyvendinti vienos jaunos šeimos norus. Kartu su komandainterjero dizainerė sukūrė jaukius, žemės spalvų namus, kuriuose juntama modernumo dvasia.

M. Surdokaitės užduotis buvo įrengti erdvų, beveik 300 kv. m kotedžą jaunai vilniečių šeimai. Pirmame aukšte – virtuvė su svetaine ir svečių WC patalpa. Antrame aukšte – šeimininkųmiegamasis su vonios kambariu, vaikų kambarys ir vonia bei darbo kambarys. Išskirtinumo būstui suteikė aukštos lubos. Šį projektą dizainerė pradėjo prieš daugiau nei dvejus metus, o užsakovai pageidavo laikui nepavaldžių namų.

„Šeimininkai nenorėjo klasikinių motyvų, pirmenybę teikė išlaikytiems tonams. Interjere vyrauja žemės spalvos, kontrastą kuria šviesios grindys ir tamsus medžio lukštas. Vietoj užuolaidų pasirinktos modernios medinės žaliuzės. Kintančio dydžio mediniai tašeliai kartojasi visuose namuose, taip sukuriant ritmiką. Šie elementai atskiria virtuvės erdvę, įėjimo zoną, laiptus ir svetainę. Namuose daug kur panaudotas šilumą ir jaukumą sukuriantis medžio lukštas. Klientų pageidavimu, ant baldų ir sienų atsikartoja lenktos formos. Šie namai ir po daug metų nepraras aktualumo. Vienintelis interjero madose vyraujantis sprendimas yra apvalūs kampai“, – pasakoja dizainerė.

Foto galerija:galerija_001:

Foto galerija.: new_000277553_0

M. Surdokaitė nepabijojo didelių gabaritų plytelių naudoti ne tik grindims, bet ir sienoms, televizoriaus sienelei. Pirmame aukšte dėl praktiškumo plytelės pasirinktos įėjimo ir virtuvės zonai bei laiptams. Miegamojo lovos galvūgalyje taip pat naudota plytelė, sukurianti sąsają tarp vonios ir miegamojo erdvės. Vienas įdomesnių sprendimų – kambario viduryje pastatyta lova. Aplink ją kuriamas veiksmas, o ilsintis galima stebėti vaizdą pro langą. Lenktas lovos galvūgalis – aptakių formų tąsa.

„Architektūros ir interjero dizaino srityje dirbu daugiau nei penkerius metus. Mano ir komandos pagrindinė užduotis – įsiklausyti į klientų norus, suderinti grožį, patogumą ir praktiškumą. Estetika ir funkcija turi derėti tarpusavyje ir susilieti į visumą. Džiaugiuosi, kad šiuose namuose pavyko įgyvendinti klientų norą – gyventi jaukiuose, ramiuose ir kokybės apsuptuose namuose“, – šypsosi M. Surdokaitė.

Straipsnio komentarai

Siųsti
Interjeras interjeras