Bendrovė
9,5 mln. eurų – ir Viktorijos bei Deivido Bekhemų vila Marbeljoje gali būti jūsų
Pranešimas spaudai

9,5 mln. eurų – tokią sumą turėtumėte pakloti, norėdami apsigyventi viloje, priklausančioje Viktorijai ir Deividui Bekhemams. Įspūdinga vila su septyniais miegamaisiais alsuoja prabanga ir užburia nepakartojamais vaizdais, atsiveriančiais iš privataus sodo. Būsimais „Villa Victoria“ šeimininkais kviečiami tapti ir lietuviai – kaip teigia nekilnojamojo turto specialiste Marbeljoje dirbanti Sonata Puškovaitė, pastaraisiais metais tautiečiai šį kurortą itin pamėgo ir vis dažniau čia investuoja.

Atsiveria jūros ir kalnų vaizdai

Prabangi vila, priklausanti vienam garsiausių pasaulio futbolininkų, parduodama Marbeljos rytinėje dalyje įsikūrusiame Las Chapas rajone. Kaip teigia S. Puškovaitė, tai – elegancija garsėjančių vilų rajonas.

„Las Chapas rajone galima rasti kone pačias elegantiškiausias vilas visoje Marbeljoje. Ypatingas dėmesys čia skiriamas ir saugumui – gyvenamiesiems namams teikiamos 24 valandų per parą apsaugos paslaugos“, – teigia nekilnojamojo turto specialistė.

S. Puškovaitė atskleidžia, kad parduodamos Bekhemų vilos ir jai priklausančios teritorijos plotas siekia daugiau nei 4 tūkst. kv. m, o iš jos matyti net Afrikos pakrantės. Ji priduria, kad ne ką mažiau įspūdinga ir šios vilos kaimynystė – visai netoliese gyvena žymūs dainininkai ir aktoriai.

„Iš vilos atsiveria nuostabus vaizdas į Viduržemio jūrą, Afrikos pakrantę ir aukščiausią Marbeljos kalną La Concha. Ši vila suprojektuota garsaus architekto, kuris integravo ją į natūralų vietovės kraštovaizdį. Namas yra puikioje vietoje, vos už 10 minučių kelio į rytus nuo Marbeljos miesto centro ir 30 minučių kelio iki Malagos oro uosto. Netoliese galima rasti nuostabius smėlėtus paplūdimius ir visame pasaulyje garsų „Nikki beach“ klubą. Ne paslaptis, kad Marbelja itin pamėgta garsenybių, todėl įsigijus šią vilą ne tik gyventumėte Viktorijos ir Deivido Bekhemų namuose, tačiau būtumėte apsupti ir kitų pasaulinio lygio žvaigždžių. Vilos kaimynystėje gyvena garsus Ispanijos atlikėjas Julio Iglesias su savo seserimi. Ne taip toli, Los Monteros rajone, įspūdingą vilą turi ir aktorius Antonio Banderasas“, – pasakoja S. Puškovaitė.

Hamamo malonumai ir privatus baseinas

Vos įžengus į Viktorijai ir Deividui Bekhemams priklausančią vilą, dėmesį iš karto prikausto erdvi svetainė su židiniu. Pirmajame aukšte taip pat įrengtas valgomasis, virtuvė, biuras ir svečių tualetas. Kitoje vilos dalyje pasitinka įspūdingas hamamas, sauna, skalbykla, dar vienas svečiams skirtas tualetas ir du atskiri personalo apartamentai. Viršutiniame vilos aukšte – 5 miegamieji su vonios kambariais, iš kurių patenkama tiesiai į didžiules terasas su fantastiškais vaizdais į jūrą ir kalnus.

„Būsimieji vilos šeimininkai galės džiaugtis išpuoselėtu sodu, jis – tikras šių apartamentų pasididžiavimas ir puošmena. Naujakurių taip pat laukia šildomas baseinas, automatinė laistymo sistema, daugybė sandėliavimui skirtų patalpų ir kitų patogumų. Visa teritorija aptverta aukšta tvora, o kad gyvenate Viktorijos ir Deivido Bekhemų viloje pamiršti neleis vartus puošiantys V ir D inicialai“, – teigia nekilnojamojo turto specialistė.

Būstus įsigyja vis daugiau lietuvių

Marbeljoje jau kurį laiką dirbanti S. Puškovaitė tvirtina, kad net 85–90 proc. nekilnojamojo turto pirkėjų šiame kurorte yra užsieniečiai, o pastaruoju metu pastebimas didžiulis investuotojų iš Lietuvos suaktyvėjimas. Pasak jos, būtų visai nenuostabu, jeigu ir šią, Bekhemams priklausančią vilą, įsigytų lietuvaičiai.

Foto galerija.: new_000299151_0

„Marbeljoje investuoja vis daugiau lietuvių. Tas skaičius sparčiai auga ir yra gerokai didesnis nei bet kada anksčiau. Tautiečiai pastaraisiais metais demonstruoja tikrai didžiulį susidomėjimą nekilnojamuoju turtu Marbeljoje – parduoda kitose šalyse ar Lietuvos pajūryje turėtus būstus ir perka juos čia. Todėl visai nebūčiau nustebusi, jeigu ir Bekhemų vila atiteks lietuvaičiams“, – pasakoja S. Puškovaitė.

Straipsnio komentarai

Siųsti
Architektūra architektura