Carol Miranda kūriniai Asmeninis archyvas
Kviečia supažinti su ONTOmenu ir naujai atrasti grožio poveikį
Pranešimas spaudai

Rugsėjo 21- 27 d. „Amres Art“ galerijos pirmąkart Lietuvoje organizuojama intuityvios estetikos savaitė atvers dar menkai pažįstamą ontomeno pasaulį ir pakvies naujai atrasti grožio poveikį.

Ypatingu rudens lygiadienio laikotarpiu, kai pamažu vėl sugrįžtame į namus, į savo vidų, ieškome naujų idėjų, vyks pirmoji Lietuvoje ontomeno savaitė. Jos pagrindinė viešnia ir vedlė bus menininkė, ontomeno praktikė ir mokytoja iš Brazilijos Carol Miranda. Jos gyvybingumas, estetinė pajauta ir tiesiogiai iš ontomeno pradininko, profesoriaus Antonio Meneghetti pasisemtos žinios bei patirtys susijungs keliuose išties ypatinguose susitikimuose ir praktikose.

Carol Miranda

Vienas iš svarbiausių ontomeno principų – menas turi būti gyvybingas. Jis turi skleisti humanistines vertybes, gerbti gamtą ir žmogų. Menas turi būti gražus! Gražus ne vien paviršine, bet ir visumine prasme. Kaip sielos maistas, stiprybės šaltinis, kaip emocinės sveikatos vaistas. Šiuolaikinis menas jau ne vieną dešimtmetį nebeakcentuoja grožio kaip siekiamybės, o kartais ir atvirkščiai – jį atmeta, paneigia.

Šiais sudėtingais laikais ontomenas gali tapti sielos atgaiva ir kartu priminimu, kad grožis svarbus ne tik mene – tai yra pilnaverčio gyvenimo sąlyga, juo turime mėgautis kasdien.

Carol Miranda kūrinys

Carol Miranda kuria ir gyvena Brazilijoje, San Paulo mieste ir yra itin plataus spektro kūrėja. Daugiau nei penkiolika metų ji dirba kaip grafikos, mados dizainerė ir meno vadovė. Yra kūrusi daugybę meno parodų, reklaminių kampanijų, dalyvavusi ženklodaros strategijų kūrime. Daugiau nei dešimt metų ji mokėsi ir dirbo kartu su ontomeno pradininku, italų menininku, profesoriumi Antonio Meneghetti ir dabar įgytas žinias ir patirtis skleidžia visame pasaulyje. Pastaruosius kelerius metus Carol aktyviai tapo įvairiomis technikomis, kuria madą, keramiką, veda ontomeno kūrybines dirbtuves. Ji yra surengusi parodas San Paule, Romoje, Florencijoje, Venecijoje, Atėnuose, Amsterdame, Vienoje, Paryžiuje, Kyjive, Sankt Peterburge, Maskvoje, Majamyje, Toronte ir Monrealyje. 2017 m. Carol įkūrė savo dizaino ir mados ženklą „Miranda Vivace Design“.

Daugiau apie intuityvios estetikos savaitę:

https://www.gallery.amres.art/produktai/edukacija/edukacines-savaites/

Straipsnio komentarai

Siųsti
Aplinka aplinka